Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Maryland

Maryland satılık emlak.

Ülkenin doğu kısmında (Güney Atlantik); kuzeyiyle Pennsylvania ile, doğuyla Delaware ile, güney ile güneybatı ile Virginia ile batı ile Batı Virginia ile sınır; Chesapeake Körfezi'nin derin girişinin bulunduğu güneydoğuda Atlantik Okyanusu tarafından yıkanır.

620.000 nüfusu ile Baltimore'a yatırım yapmak - ilk hinterlanda 2.700.000, gelir elde etmek için Maryland'de satılık bir mülk satın almak, hayatınızda yaptığınız en iyi yatırım mülkü olabilir.

Baltimore'a yatırım yapmak için birçok iyi neden bulalım. Başlamak için, Baltimore Atlantik kıyısında, arabayla yaklaşık 45 dakika olan Amerikan başkenti Washington'un sadece 65 km kuzeyinde yer almaktadır.

Baltimore'a yatırım yapmak, yakındaki şehirlerdeki farklı ofislerde çalışan mükemmel bir banliyö yurtlarına yatırım yapmak anlamına gelir.

Konut fiyatları oldukça rekabetçi ve genel olarak Baltimore'da yaşam maliyeti Washington'da olduğundan çok daha düşük.

Bu nedenle, her gün binlerce insan Baltimore'da yaşamaya ve Washington gibi şehirlerde çalışmaya karar vererek kiralama pazarını son derece ilginç ve karlı hale getiriyor.

Hem satın alma hem de kiralama için evlerin rekabetçi fiyatları, Baltimore'da yaşamayı seçen işçilerin yüzdesindeki keskin artışı açıklıyor. Baltimore da ilginç çünkü birçok proje sayesinde artan sayıda iş sağlıyor.

Baltimore'a konut sektörüne yatırım yapmak için bir başka iyi neden de belediye başkanının 2020 yılına kadar 10.000 yeni aileye girme isteğidir.

Baltimore belediye başkanı, 2020 yılına kadar 10.000 yeni ailenin katılmasıyla Baltimore nüfus artış programını destekliyor.

Bu girişimi kolaylaştırmak için, Baltimore emlak vergilerini düşürdü ve “Değerli Daireler” programı ile eski evlerin yeniden geliştirilmesini teşvik etti.

Maryland'de satılık bir mülk satın almak, Baltimore'a yatırım yapmak anlamına gelir ve aynı zamanda bir turizm kentine yatırım yapmak anlamına gelir.

Ana cazibe merkezi Baltimore şehir merkezinin iç bölgesinde yer alan kar amacı gütmeyen bir akvaryum olan Baltimore Aquarium.

Akvaryum yıllık 1.5 milyon ziyaretçiye katılmaktadır ve Maryland eyaletindeki en büyük turistik cazibe merkezidir.

Hizmet sıkıntısı yok. Baltimore, Maryland eyaleti tarafından "Charm City Bike payı" bisiklet yollarının inşası için 1,1 milyon dolarlık kredi aldı.

Aslında, daha da genişlemesi beklenen 220 km'den fazla bisiklet yolu yapıldı.

Baltimore’a yatırım yapmak, kentin gelişimine odaklanmak anlamına da geliyor.

Batı Baltimore İlçesinden Doğu Baltimore’a uzanan Doğu-Batı demiryolu hattı, Baltimore’ın diğer tarafındaki Hopkins Bayview Tıp Tıp Merkezine 14,1 kilometrelik bir rotada inşa edilmekte ve genişletilmektedir.

Bu 2,2 milyar dolarlık projenin şu anda ilçede yaşayan ve çalışan yeni Baltimore sakinlerini çekmesi bekleniyor. Bu Baltimore altyapısına yapılan özel yatırımlar vatandaşlar için yeni işler ve daha fazla hizmet yaratıyor.

Maryland’de satılık emlak satın almak, Baltimore’a yatırım yapmak, geleceğe bakmak, çünkü bu gelişme için mükemmel beklentileri olan bir şehre yatırım yapmak demek.

Sadece şehir sakinlerine yardım etmekle kalmayıp aynı zamanda Baltimore şehri ve Maryland eyaletini çevreleyen metropolün tamamındaki yaşam kalitesini de arttıran birçok girişim var.

Maryland kompakt bir devlettir, sürekli büyüme oranına sahip ABD'nin nüfus yoğunluğuna göre beşinci durumdur.

En kalabalık Maryland kenti içindeki yatırımların büyümesi, önemli altyapıların ve kamu işlerinin olduğu bir alanın daha fazla gelişmesine ve yeniden gelişmesine neden olur.

İkincisi, Baltimora'yı gayrimenkul yatırımı açısından son derece ilginç kılmaktadır.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB